Posturi Vacante

Momentan, nu avem posturi disponibile.

Daca doresti sa te alaturi echipei Compexit Grup, trimite-ne CV-ul tau, pe adresa de e-mail resurse.umane@compexit.ro sau il poti aduce personal la secretariatul companiei din Calea Turzii, nr.223.

Pentru detalii suplimentare, ne poti suna la 0723-365032.

Pe masura ce apar pozitii deschise care sa corespunda profilului tau, te vom contacta.

Succes!

Pregatitor livrari masini noi

Responsabilitati:

• Asigura spalarea si pregatirea pentru livrare a autoturismelor venite in service in conditii de maxima calitate si rapiditate

• Defoliere/ curatare/ aspirare/ spalare exterior-interior

• Predarea in cele mai bune conditii a autoturismului

• Verifica echiparea autoturismelor inainte de receptia finala

Cerinte:

• Organizata

• Serioasa

• Pasionata de masini

• Sociabila

• Responsabila

• Sa detina permis de conducere categoria B

Beneficii:
• Loc de munca intr-un mediu tanar si profesionist
• Salarizare fixa
• Tichete de masa pe card
• Bonusuri in functie de performanta
• Conditii de lucru la nivel profesionist
• Beneficii clinica medicala privata
• Premii de sarbatori
• Evenimente interne